STUDIO WNĘTRZ

Renata Gałuszka

TECHNICZNE PRZYSŁONY OKIENNE

Idealne techniczne rozwiązanie dla Twojego wnętrza. Produkty najwyższej klasy, posiadające wieloletnią gwarancje. Współpracujemy z największymi firmami produkującymi ozdoby okienne. Każdy wymieniony na naszej stronie towar jest dostępny w studiu wnętrz jako wystawa. Sprawdź już dziś!

GODZINY OTWARCIA STUDIA WNĘTRZ:

Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30 - 17.30

Soboty między 9.00 - 13.00

ŻALUZJE DREWNIANE

Posiadamy szeroką gamę materiałów do wyboru w postaci lameli żaluzjowych. Duży wybór kolorystyczny oraz możliwości montażowych. Różne wielkości lameli do wyboru m.in. 25cm oraz 50cm.

ŻALUZJE ALUMINIOWE

Szeroki wybór wśród oferowanych przez nas materiałów na lamele żaluzjowe. Duży wybór kolorystyczny oraz techniczny. Różne wielkości lameli do wyboru m.in. 25cm oraz 50cm.

ROLETY WIELOFUNKCYJNE

Posiadamy szeroką gamę materiałów do wyboru w postaci lameli żaluzjowych. Duży wybór kolorystyczny oraz możliwości montażowych. Różne wielkości lameli do wyboru m.in. 25cm oraz 50cm.

PLISY OKIENNE

Montowane w ramie okna jak i poza. Idealne rozwiązanie dla gabinetu bądź okna dachowego. Z wieloma funkcjami zaciemniania.

ŻALUZJE ELEKTRYCZNE

Drewniane i aluminiowe. Sterowane pilotem, akumulatorowe oraz do gniazdka. Prosta obsługa oraz wiele możliwości montażowych.

ROLETY ELEKTRYCZNE

Akumulatorowe jak i montowane do gniazdka. Sterowane pilotem. W tym rolety rzymskie, zaciemniające ozdobne i wiele innych!

KARNISZE ELEKTRYCZNE

Montowane do ściany i sufitu. Akumulatorowe oraz do gniazdka, sterowane pilotem. Łatwa obsługa i znakomity efekt końcowy rozkładającego się materiału na karniszu.

rolety plisowane żory
żaluje drewniane

MEBLE

STUDIO FIRAN I WNĘTRZ

ŁÓŻKA
FOTELE
KRZESŁA
REGAŁY

 I WIELE INNYCH OFEROWANYCH PRZEZ NAS PRODUKTÓW MOŻNA ZOBACZYĆ W NASZEJ PLACÓWCE NA WYSTAWIE.

OBRAZY

OŚW​IETLENIE

PLAKATY

Oferowane przez nas produkty mają szczególne znaczenie. Każdy nasz produkt jest unikalny, dzięki artystom z którymi współpracujemy.

Obrazy w wielu stylach, wyjątkowe plakaty oraz własnoręcznie plecione kule pełniące funkcje oświetlenia oraz wiele więcej ciekawych rozwiązań do Twojego wnętrza znajdziesz w STUDIO FIRAN I WNĘTRZ.

SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ!

obrazy

LISTWY DEKORACYJNE

Świetne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia. Od stylów klasycznych, aż po modernistyczne rozwiązania do zamontowania wraz z ledami.

Instalacja na ścianie, do podłogi jak i sufitu! Cały wybór marki MARDOM DECOR znajdą Państwo u nas w postaci ekspozycji.

OFEROWANE PRZEZ NAS USŁUGI

PLANOWANIE

..przestrzeni to jeden z najważniejszych kroków w celu stworzenia idealnego wystroju wnętrza.

POMIAR/PROJEKT

..wykonywany przez naszych pracowników pozwoli ułatwić komunikację z klientem oraz przedstawić zamierzony wygląd przysłon okiennych.

MONTAŻ

..przebiega w przeciągu jednego dnia roboczego. Pracujemy na wyspecjalizowanych maszynach, aby spełnić wysoką rolę bezpieczeństwa przysłon oraz dokładamy wszelkich starań, aby zrealizować zamierzony wygląd Państwa wnętrza.