USŁUGI

Przed rozpoczęciem zamówienia swoich ulubionych dekoracji okiennych najważniejszym punktem jest rozplanowanie ich funkcjonalności i użyteczności. Jeżeli zależy nam głównie na walorach ozdobnych, kluczem jest poprawna funkcjonalność naszych przysłon.

 

POMIAR

Wśród naszych ofert znajdą państwo pomiar. Pomiar wykonywany jest na życzenie klienta, o różnych porach dnia - działamy w elastycznych godzinach pracy, aby mieć jak najłatwiejszy kontakt z klientem.Dzięki temu spotkanie w celu wykonania pomiarów, trwa do tygodnia od terminu rozmowy wstępnej. Na pomiar zabieramy ze sobą materiały tkaninowe na zasłony, firany i rolety rzymskie. Katalogi z tkaninami na rolety wewnętrzne (w tym plisy, wzorniki lameli drewnianych i bambusowych. Przy pomiarze u klienta nie może zabraknąć oczywiście - wizualizacje naszych zleceń za pomocą zdjęć i uśmiechu 🙂

MONTAŻ

Jest jedną z najważniejszych usług, oferowanych przez naszą firmę jest montaż. Wykonujemy montaże w gotowych i czystych mieszkaniach pod koniec remontów, jak i w trakcie trwania procesu aranżacji wnętrz. Wykonujemy montaże od 20 lat, przez co nasza wiedza w zakresie montowania karniszy, rolety czy żaluzji jest bardzo duża. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować zlecenia całego domu klienta, od firanek z zasłonkami po żaluzje drewniane w oknach - całkowicie kompleksowo!

OFEROWANE PRZEZ NAS USŁUGI

PLANOWANIE

..przestrzeni to jeden z najważniejszych kroków w celu stworzenia idealnego wystroju wnętrza.

POMIAR/PROJEKT

..wykonywany przez naszych pracowników pozwoli ułatwić komunikację z klientem oraz przedstawić zamierzony wygląd przysłon okiennych.

MONTAŻ

..przebiega w przeciągu jednego dnia roboczego. Pracujemy na wyspecjalizowanych maszynach, aby spełnić wysoką rolę bezpieczeństwa przysłon oraz dokładamy wszelkich starań, aby zrealizować zamierzony wygląd Państwa wnętrza.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

44-240 Żory Al. Niepodległości 3